In deze aflevering van COMPOD duikt Monique in de wereld van transitietaal en narratief. Waarom lukt het niet altijd om je doelgroep te overtuigen met logica en cijfers? Onze gast, communicatieadviseur en taalstrateeg Jens van der Weele, legt uit hoe je mensen kunt raken in hun onbewuste brein met woorden die plakkracht hebben. Met zijn tien jaar aan ervaring in de maatschappelijke verandercommunicatie neemt Jens je mee in de wereld van storytelling, narratief en transitietaal. Luister mee en ontdek hoe woorden écht kunnen werken.
Welkom bij COMPOD, de communicatiepodcast van Babbage! Er gebeurt veel in het communicatievak en er zijn zoveel mooie verhalen te vertellen. Daarom verkent Monique van Vliet, Managing Partner bij Babbage, elke derde dinsdag van de maand een ander thema binnen communicatie. Iedere aflevering gaat zij in gesprek met een expert uit het vak. Geproduceerd door podcastbureau As we Speak.
Communicatieadviseur en taalstrateeg Jens van der Weele gebruikt storytelling, narratief en transitietaal om duurzame gedragsverandering teweeg te brengen. Hoe zorg je ervoor dat jouw woorden ‘plakkracht’ hebben?