Ons team

Lieke Severeins
Lieke Severijns - Managing Director / Partner
E lieke.severijns@babbage.nl  
T 06 512 31 285
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Lieke.

Monique van Vliet
Monique van Vliet - Managing Consultant / Partner

E monique.van.vliet@babbage.nl
T 06 493 33 469
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Monique.

Carina Snaas
Carina Snaas - Managing Consultant
E carina.snaas@babbage.nl  
T 06 301 49 286
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Carina.

Pauline Thijssen
Pauline Thijssen - Recruitment Consultant

E pauline.thijssen@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Pauline.

Celine van der Wal
Celine van der Wal - Recruitment Consultant
E celine.van.der.wal@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Celine.

Eva Samplonius
Eva Samplonius - Recruitment Consultant

E eva.samplonius@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Eva.

Iwein Trel
Iwein Trel - Recruiter
iwein.trel@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Iwein.

Thom van Houten
Thom van Houten - Recruitment Consultant
E thom.van.houten@babbage.nl
T 020 441 4707 
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Thom.

Roos Suring
Roos Suring - Contract & Finance Manager
E roos.suring@babbage.nu
T 020 441 47 07

Lees meer over Roos.

Judith van Cleeff
Judith van Cleeff - Office Assistant

E judith.van.cleeff@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Judith.

ModhuModhu Follong - Recruiter
modhu.follong@bbabbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Modhu.

JP Schaddé van DoorenJean-Paul Schaddé van Dooren - PR & Marketingmanager 
E jp.schadde@babbage.nl
T (06) 45 734 428 
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Jean-Paul.
Waar komt de naam Babbage vandaan?
Charles Babbage (1791-1871) was een Brits filosoof en uitvinder die bekend werd als de ontwerper van de eerste mechanische rekenmachine, de voorloper van de computer. Net als Charles Babbage staat Babbage Company voor ontwikkeling en innovatie.