Ons team


Lieke Severijns - Managing Director / Partner
E lieke.severijns@babbage.nl  
T 06 512 31 285
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Lieke.


Monique van Vliet - Managing Consultant / Partner

E monique.van.vliet@babbage.nl
T 06 493 33 469
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Monique.


Carina Snaas - Managing Consultant
E carina.snaas@babbage.nl  
T 06 301 49 286
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Carina.


Pauline Thijssen - Recruitment Consultant

E pauline.thijssen@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Pauline.


Celine van der Wal - Recruitment Consultant
E celine.van.der.wal@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Celine.


Eva Samplonius - Recruitment Consultant

E eva.samplonius@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Eva.

Iwern Trel
Iwein Trel - Recruiter
iwein.trel@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Iwein.


Thom van Houten - Recruitment Consultant
E thom.van.houten@babbage.nl
T 020 441 4707 
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Thom.


Roos Suring - Contract & Finance Manager
E roos.suring@babbage.nu
T 020 441 47 07

Lees meer over Roos.


Judith van Cleeff - Office Assistant

E judith.van.cleeff@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Judith.

Eline Looman - Marketingcommunicatie Adviseur
E eline.looman@babbage.nl
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Eline.

Jean-Paul Schaddé van Dooren - PR & Marketingmanager 
E jp.schadde@babbage.nl
T (06) 45 734 428 
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Jean-Paul.
Waar komt de naam Babbage vandaan?
Charles Babbage (1791-1871) was een Brits filosoof en uitvinder die bekend werd als de ontwerper van de eerste mechanische rekenmachine, de voorloper van de computer. Net als Charles Babbage staat Babbage Company voor ontwikkeling en innovatie.