Ons team

Lieke Severeins
Lieke Severijns - Managing Director / Partner
E lieke.severijns@babbage.nl  
T 06 512 31 285
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Lieke.

Monique van Vliet
Monique van Vliet - Managing Consultant / Partner

E monique.van.vliet@babbage.nl
T 06 493 33 469
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Monique.

Carina Snaas
Carina Snaas - Managing Consultant / Partner
E carina.snaas@babbage.nl  
T 06 301 49 286
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Carina.

Celine van der WalCeline van der Wal - Recruitment Consultant
E celine.van.der.wal@babbage.nl  
T 020 441 47 07
M 06 11 47 79 17
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Celine.

Iwein TrelIwein Trel - Recruiter
iwein.trel@babbage.nl  
T (020) 4414 707
M 06 29 73 86 68
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Iwein.

Thom van HoutenThom van Houten - Recruitment Consultant
E thom.van.houten@babbage.nl
T 020 441 4707
M 06 24 32 77 92
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Thom.

Modhu


Modhu Follong - Recruitment Consultant
modhu.follong@babbage.nl
T (020) 4414 707
M 06 25 06 63 06
LinkedIn

Lees meer over Modhu.

Iris NibberingIris Nibbering - Recruitment Consultant
E iris.nibbering@babbage.nl
T (020) 4414 707
M 06 15 23 23 53
LinkedIn

Lees meer over Iris.

JP Schaddé van Dooren
Jean-Paul Schaddé van Dooren - PR & Marketingmanager
 
E jp.schadde@babbage.nl
T (06) 45 734 428 
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Jean-Paul.

Roos Suring
Roos Suring - Contract & Finance Manager
E roos.suring@babbage.nu
T 020 441 47 07

Lees meer over Roos.

Gina Iglesias
Gina Iglesias - Office Manager

E gina.iglesias@babbage.nl
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Gina.

Marijn de Vries
Marijn de Vries - Content Creator
E marijn.de.vries@babbage.nl
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Marijn.

Sheralyn
Sheralyn Bacas - HR Adviseur

E sheralyn.bacas@babbage.nl
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Sheralyn.
 

Nieuw item

Eline de GrootEline de Groot - Recruitment Consultant 
E eline.de.groot@babbage.nl
T (020) 4414 707
M 06 5144 8565
LinkedIn

Lees meer over Eline.

Fleur van HoeveFleur van Hoeve - Junior Recruiter
E fleur.van.hoeve@babbage.nl
T (020) 4414 707
M 06 40 12 26 76
LinkedIn

Lees meer over Fleur.
VACATURES & PROJECTEN
in Assen of Den Haag
in Omgeving Amersfoort
Waar komt de naam Babbage vandaan?
Charles Babbage (1791-1871) was een Brits filosoof en uitvinder die bekend werd als de ontwerper van de eerste mechanische rekenmachine, de voorloper van de computer. Net als Charles Babbage staat Babbage Company voor ontwikkeling en innovatie.