Ons team


Lieke Severijns - Managing Director / Partner
E lieke.severijns@babbage.nl  
T 06 512 31 285
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Lieke.


Monique van Vliet - Managing Consultant / Partner

E monique.van.vliet@babbage.nl
T 06 493 33 469
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Monique.


Carina Snaas - Senior Consultant
E carina.snaas@babbage.nl  
T 06 301 49 286
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Carina.


Alissa Haasjes - Recruitment Consultant
E alissa.haasjes@babbage.nl
T 020 441 4707
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Alissa.


Pauline Thijssen - Recruitment Consultant

E pauline.thijssen@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Pauline.

Rinske van Oudenaren
Rinske van Oudenaren - Recruitment Consultant

E rinske.van.oudenaren@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Rinske.


Celine van der Wal - Recruitment Consultant
E celine.van.der.wal@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Celine.

Eva Samplonius - Recruitment Consultant
E eva.samplonius@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Eva.


Roos Suring - Contract & Finance Manager
E roos.suring@babbage.nu
T 020 441 47 07

Lees meer over Roos.


Judith van Cleeff - Office Assistant

E judith.van.cleeff@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Lees meer over Judith.

Carmen Trel
Carmen Trel - Office Assistant
carmen.trel@babbage.nl  
T (020) 4414 707
LinkedIn

Rutger Fokke
Rutger Fokke - Communications Consultant
E rutger.fokke@babbage.nl  
T 020 441 47 07
LinkedIn | Twitter

Lees meer over Rutger.
VACATURES & PROJECTEN
in Amsterdam
in omgeving Den Haag
in Amsterdam
Waar komt de naam Babbage vandaan?
Charles Babbage (1791-1871) was een Brits filosoof en uitvinder die bekend werd als de ontwerper van de eerste mechanische rekenmachine, de voorloper van de computer. Net als Charles Babbage staat Babbage Company voor ontwikkeling en innovatie.